اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر قبرس شمالی

درباره دانشگاه EMU

 

برنامه های اجرایی و کامل E.M.U در سال ۱۹۷۹ توسط هیئت آموزش عالی ترکیه تصویب شد. و مجموعه به خاطر زیربنای ظاهری و فیزیکی کاملش بیش از ۲۲۰۰ هکتار گسترش پیدا کرد .

این دانشگاه دارای توانایی های بی نظیر در کالج و محیطی چند فرهنگی با دانشجویانی از ۶۸ کشور , هیئت علمی با شایستگی بالا ؛از ۳۵ ملیت مختلف می باشد . ارتباط صمیمی و کاملی بین دانشجویان و اساتید وجود دارد . دانشجویان با مهارتهای تحقیقی عالی طوری پرورش می یایند که بتوانند دانش نوین خود را عمومیت دهند و آگاه از محیط باشند.این دانشجویان افرادی هستند خلاق ، مطمئن و برای رقابت با دنیای جوانی آماده اند.

بعلاوه دارای مجتمع های ورزشی داخلی و خارجی ، کلوپ های مختلف دانشجویی و اداره های کاملاً مجهز میباشد و امکانات خوابگاهی درون محوطه دانشگاه بازتابی است از فلسفه آموزشی دانشجویان مشرق زمین (E.M.U ) .

سال ۱۹۷۹ : مؤسسه تکنولوژی برتر شامل دانشکده مهندسی برق و الکترونیک و دانشکده مکانیک با ۱۰۵ دانشجو افتتاح شد .
سال ۱۹۸۶: طبق توافق دو جانبه دولت ترکیه و قبرس ، دانشگاه مدیترانه شرقی افتتاح شد . پس از بازدید اعضای هیئت آموزش عالی ترکیه، مؤسسه تکنولوژی برتر به دانشگاه تبدیل شد و تحت حمایت کامل دانشگاه تکنیکی خاورمیانه درآمد.
سال ۱۹۸۶ : علاوه بر دانشکده های مهندسی ، هنر و علوم ، دانشکده اقتصاد و بازاریابی و همچنین مدرسه کامپیوتر و تکنولوژی بنا شد . سال ۱۹۹۰ : دانشکده معماری و مدرسه مدیریت هتلداری و توریسم ساخته شد .
سال ۱۹۹۵ : کالج مدیترانه شرقی بنا شد .
سال ۱۹۶۶ : دانشکده حقوق آموزش خود را ارائه داد .
سال ۱۹۹۷ : دانشکده ارتباطات و مطالعات رسانه ای و دانشکده داروسازی آموزش خود را شروع نمودند . مدرسه پرستاری و مدرسه ابتدایی نیز در این سال تأسیس شد .
سال ۱۹۹۹ : دانشکده آموزش؛ فعالیت خود را آغاز نمود . به این ترتیب تعداد دانشکده ها به ۸ رسید .
سال ۲۰۰۴ : دانشگاه مدیترانه شرقی برای پیشرو بودن در منطقه با بیش از ۱۰۰۰ هیئت علمی از ۳۵ کشور و با ۱۴۰۰۰ دانشجو از ۶۸ ملیت مختلف شروع به رشد و گسترش نمود .

راه های ارتباطی

از طریق برنامه های زیر میتوانید با ما ارتباط سریع داشته باشید

 

تحصیل در قبرس      داروسازی قبرس           

 

  قبرس   دانشگاه مدیترانه شرقی

اطلاعات تماس

تماس با ایران:   4778  888 0935

تماس با قبرس: 00905338460223

تماس با مدیریت: 00905338460223

ایمیل:info@agentcyprus.com

شما می توانید با شماره تلفن های

بالا 24 ساعته از طریق تلفن عادی یا

برنامه های اینترنتی (تلگرام،ایمو،و واتس آپس ) مشاوره رایگان بگیرید