اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر قبرس شمالی

رشته دندان پزشکی

 اولین و تنها دانشکده داندانپزشکی و بیمارستان دندانی در کشورهای ترک نشین

 

 

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه خاور نزدیک دارای کامل ترین تاسیسات درمیان دانشگاه های جمهوری ترکیه و قبرس شمالی است که هم خدمات بهداشتی و درمانی و هم آموزش دانشجویان را بطور کامل در محوطه ای سرپوشیده ،به مساحت 8500 مترمربع محوطه ارائه می کند و شامل بلوک های دوقلو برای تسهیلات آموزشی و کلینیکی است. دانشکده دندانپزشکی کار آموزشی خود را در 1 اکتبر سال 2007 شروع کرده است.

 

کلینیک های دانشکده دندانپزشکی شامل هشت رشته می باشد،که شناخت دهانی و رادیولوژی، جراحی دهان و ماکسیلوفاسیال، پریودونتولوژی، اندودونتیک، دندانپزشکی جراحی بازیابی وترمیم، پروزتودونتیکس، پدودونتیکس، ارتودونتیکس را شامل می شود و مطابق نیازهای افراد برطبق آخرین دستاوردها، متدها وموادی که در بیشتر کلینیک های سراسر جهان توسعه داده شده اند ، استفاده می شوند.


کلاس های درسی، آزمایشگاه ها و کلینیک ها با آخرین ومدرن ترین تکنولوژیها برای احتیاجات آموزش داندانپزشکی مجهز شده اند. کاشت دندان، بیحسی دندانپزشکی، دندانپزشکی جلوگیری کننده، دندانپزشکی لیزر تراپی و تسکین در هوشیاری برای بچه هایی که در معالجات دندانپزشکی همکاری نمی کنند و افراد بزرگسال ناتوان و فلج و همچنین برای افراد خاص دیگر ،که هم از نظر آموزشی و کلیلنیکی برنامه ریزی شده وهم در دانشکده در اولویت قرار دارد. به عنوان یک واقعیت شناخته شده ، فقدان " واحد ناتوان ها" و تاثیر آن در بسیاری از کلینیک ها ، پلی کلینیک ها و بیمارستان ها بطور خاصی در کلینیک های دانشکده دندانپزشکی دانشگاه خاور نزدیک طراحی، فراهم و تجهیز شده اند.

 

سیستم های تصویر برداری دندان اخیرا توسعه و تکمیل یافته مانند: توموگرافی دیجیتال دندانی و سیستم های رادیولوژی دیجیتال دیگر که میزان قرار گرفتن مریض در معرض اشعه را محدود و یا کاهش می دهد و برای مراقبت دندانی پرسنل در دانشکده بطور پیشرفته ای تجهیز شده اند.با این وجود، دانشکده سیستم دیتا و روش های IT مخصوص به خود را دارد که میزان راحتی وآرامش فراوانی به منظور پذیرش مریض ها فراهم می کنند.

 

هیئت تایید و اعتبار بهداشت بین المللی JCI( کمیسیون پیوسته بین المللی) در ماه فوریه سال 2009 به بیمارستان دندانپزشکی دانشگاه خاور نزدیک تاییدیه و اعتبار داد. بیمارستان دندانپزشکی دانشگاه خاور نزدیک اولین کلینیک دندانی مستقل است که اعتبار و تاییدیه جهانی را از نظر بالاترین درجه ارزیابی در سکوی بین المللی را دریافت کرده است.

 

در روز 26 ماه فوریه سال 2009 مدیر انجمن اعتبار و تائید بین الملل خانم ان کی جاکوبسون طی مراسمی اظهار کرد که پروفسور ارسوی رئیس دانشکده ی دندان پزشکی خاور نزدیک را باور دارد و شهروندان کشورهای ترک نشین و ترکیه به داشتن چنین موفقیت والایی افتخار خواهند کرد.

 

 

 

مدارک لازم برای پذیرش رشته  دندان پزشکی

– اسکن دیپلم و ریز نمرات سه ساله  (فقط ترجمه انگلیسی و یا ترکی استانبولی)
– اسکن مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمرات پیش دانشگاهی  (فقط ترجمه انگلیسی و یا ترکی استانبولی)
-اسکن یک قطعه عکس ۴*۳-
– اسکن پاسپورت (صفحه اول)- الزامی – درصورتیکه هنوز پاسپورت ندارید می توانید ترجمه رسمی شناسنامه را بجای پاسپورت ارسال نمائید
– کپی مدرک زبان در صورت وجود (تافل و یا آیلتس)

 

*تحصیل در رشته دندان پزشکی به دو  زبان انگلیسی و ترکی استانبولی ارائه می شود اما برای گرفتن پذیرش از این رشته داشتن مدرک زبان الزامی نمی باشد

*طول دوران تحصیل در رشته داندانپزشکی 5 سال می باشد.

*شهریه رشته داندانپزشکی  سالیانه 11600یورو می باشد که متقاضی می تواند به صورت اقساطی این شهریه را در عرض یک سال پرداخت نماید

برای درخواست پذیرش از رشته دندانپزشکی کلیک کنید

 

برای دریافت آخرین اطلاعات و اخبار در مورد دانشگاه های قبرس شمالی کلیک نمایید

آخرین اخبار دارو سازی قبرس کلیک نمایید

برای بررسی پروسه پذیرشتان کلیک نمایید پیگیری درخواست ها

برای مشاهده تقویم دانشگاه کلیک نمایید تقویم دانشگاه

آخرین اخبار برای معافیت تحصیلی برای مشمولان روند معافیت تحصیلی

آخرین اخبار در مورد ویزای قبرس  نحوه دریافت ویزای دانشجویی

نحوه ی تهیه بلیط و راه های سفر به قبرس  کلیک نمایید

آخرین اخبار در مورد شرایط انتقالی و تطبیق واحد ها از ایران کلیک نمایید

شرایط ارزیابی مدارک دانشگا های قبرس از نظر وزارت علوم و بهداشت کلیک نمایید

نحوه انتقال ارز به قبرس کلیک نمایید

وسایل لازم جهت زندگی در قبرس کلیک نمایید

شرایط کار دانشجویی در قبرس کلیک نمایید

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

 

راه های ارتباطی

از طریق برنامه های زیر میتوانید با ما ارتباط سریع داشته باشید

 

تحصیل در قبرس      داروسازی قبرس           

 

  قبرس   دانشگاه مدیترانه شرقی

اطلاعات تماس

تماس با ایران:   4778  888 0935

تماس با قبرس: 00905338460223

تماس با مدیریت: 00905338460223

ایمیل:info@agentcyprus.com

شما می توانید با شماره تلفن های

بالا 24 ساعته از طریق تلفن عادی یا

برنامه های اینترنتی (تلگرام،ایمو،و واتس آپس ) مشاوره رایگان بگیرید