اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر قبرس شمالی

خرید خانه برای دانشجویان

 

خرید خانه برای دانشجویان یا خانواده هایشان

 

ما توانستیم به کمک شرکت سایپتور CYPTUR  خدمات جدیدی برای متقاضیانی که قصد ادامه ی تحصیل در قبرس شمالی را دارند در اختیار آنها بگزاریم.این بهترین فرصت برای متقاضیانی است که توانایی مالی برای خرید خانه را دارند آنها می توانند همواره با تحصیل برای ویزای اقامت هم اقدام فرمایند.

 

 *نکات  مهم به دانشجویانی که برای خرید خانه اقدام می کنند*

  • کلیه دانشجویانی که برای تحصیل وارد قبرس شوند و اقامت دانشجویی می گیرند،اما پس از اتمام تحصیل دانشجویان نمی توانند در جزیره بمانند مجبور به ترک جزیره هستند بنابراین پس از طی مراحل اخذ اقامت دانشجویی،شما می توانید با خرید خانه  برای خود یا اقوام درجه ی یک برای اقامت موقت و دایم اقدام فرمایید.

 

  • دانشجویانی که در راستای تحصیل برای خرید خانه اقدام می نمایند دیگر هیچ هزینه ای برای اجاره در مدت زمان تحصیلشان پرداخت نخواهند کرد و درصورتی که آنها نمی خواهند دیگر در قبرس شمالی اقامتی داشته باشند آنها می توانند برای فروش اقدام فرمایند.

 

  • قبرس شمالی ارائه دهنده بهترین قیمت ها در میان کشور های مدیترانه ایست. قیمت املاک قابل خرید در مناطق ساحلی ار 20.000 پوند برای آپارتمان و 62.000 پوند برای ویلا آغاز میشود.

 

  • برای خرید ملک در قبرس شمالی هیچ گونه نیازی به تاسیس شرکت وجود نداشته و روند اداری و مراحل قانونی خرید املاک در این جزیره بسیار ساده میباشد.

 

  • اکثر شرکت های سازنده در حال حاظر تا 3 سال پرداخت اقساط بدون بهره و یا 10 سال وام با سود سالیانه 5.2 تا 100 درصد, روی واحدهای در حال فروش فراهم میکنند که به خودی خود شرایطی بی نظیر را برای خریداران و سرمایه گذاران به وجود می آورد.

 

  • برای دریافت مجوز اقامت از طریق خرید ملک در قبرس شمالی باید پس از انجام مراحل خرید مدارک مربوطه را با ادارات مورد نیاز ارائه کنید. صدور مجوز اقامت برای افراد به هیچ وجه منوط به اقامت دائم افراد در این کشور را نداشته و تنها اجازه اقامت شما در این کشور تا زمانی محسوب میشود که اقامت شما دارای اعتبار باشد.

 

  • پس از اقامت در کشور قبرس شمالی به مدت 6 سال (بدون نیاز به زندگی در جزیره برای تمام مدت 6 سال), افراد خارجی حق دریافت اقامت دائم این کشور را خواهند داشت.

 

نمونه ای از آپارتمان ها و ویلاها

 

 

 

شما می توانید برای دیدن تصاویر بیشتر ما را از  اینستاگرام و یا فیس بوک با نام agentcyprus دنبال فرمایید .

و همچنین شما می توانید برای اطلاعات بیشتر مانند هزینه ی خرید خانه در قبرس شمالی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

راه های ارتباطی

از طریق برنامه های زیر میتوانید با ما ارتباط سریع داشته باشید

 

تحصیل در قبرس      داروسازی قبرس           

 

  قبرس   دانشگاه مدیترانه شرقی

اطلاعات تماس

تماس با ایران:   4778  888 0935

تماس با قبرس: 00905338460223

تماس با مدیریت: 00905338460223

ایمیل:info@agentcyprus.com

شما می توانید با شماره تلفن های

بالا 24 ساعته از طریق تلفن عادی یا

برنامه های اینترنتی (تلگرام،ایمو،و واتس آپس ) مشاوره رایگان بگیرید